Бідні (чи не дуже) американські діти

Неділя, 3 Серпня, 2014
Автор: Olena Rosul
Ice cream cup empty

Закупалися нещодавно з сім’єю у Whole Foods, і вирішили поласувати морозивом.

Навчена гірким досвідом, я замовила не велику порцію, яка у мене минулого разу ледве влізла, а найменшу – дитячу. Стаканчик для неї показаний на фотографії. Невелика порція, чи не так? Якраз підходяща для treat (на відміну від основної їжі): досить, щоб побалувати себе смаком, не нашкодивши здоров’ю чи вазі.

Та що б ви думали? Коли продавщиця поставила переді мною стаканчики, виявилося, що вони не просто повні – вони напхані гіркою, так що морозива там щонайменш як вдвічі більше, ніж я очікувала (на фотографії воно вже дещо надгризене). Дитяча порція виявилася  цілком собі дорослою.

Ice cream cup full

Загалом розміри порцій у Америці – це щось неймовірне. Best for the price однозначно сприймається як “Найбільша кількість їжі, яку можна купити на ці гроші”, принаймні, у ресторанах середнього рівня, де в основному харчується робочий люд.

У одному італійському ресторані я частенько замовляю з дитячого меню – і не можу доїсти, хоча, повірте, поганим апетитом не страждаю.

На противагу цьому, на щастя, є можливість забрати недоїдене додому (це нормально сприймається в Америці, на відміну від Європи, наскільки я знаю). Якщо захочете, їжу вам акуратно запакують (в тому числі і рідку, наприклад суп – у спеціальний пластиковий контейнер з кришкою).

Однак поняття про порції на одну людину це все-таки збиває категорично, починаючи з дітей. В тому числі і те, що лакомина – це те, чим іноді ласують, а не те, чим можна наїстися до повного пуза.


Теги: , ,


Leave a Reply

Архів дописів

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930