Чим славен штат Каліфорнія

Вівторок, 4 Серпня, 2009
Автор: Olena Rosul
  1. Каліфорнійські пальми Заправляє тут всім пан Arnold Shwarzenegger. Ви як хочете, а я його поважаю: self-made man, який досяг успіхів у спорті, кіно (не Oscar Winning Performance, але ж Термінатор з нього вийшов пречудовий), у бізнесі та політиці. Якби не вимога, що президентом США може стати лише людина, народжена у цій країні, думаю, пан Арнольд позмагався б і за дану посаду.
  2. Hollywood, у Місті Янголів (Los Angeles). Що б ми робили без його блокбастерів та серіалів? Хоча як на мене, гучнішої “антиреклами” Америки не знайдеш у цілому світі.
  3. Силіконова (Кремнієва) долина (Silicon Valley). Комп’ютерщикам, думаю, пояснення не потрібні. Хто конкретно там мешкає, читайте у Вікіпедії.
  4. ТУТ ЖИВЕ GOOGLE! У нього є свій квартал Googleplex (у Силіконовій долині, само собою). Про свій візит туди я напишу окремо.
  5. По сусідству до Google примостилися Mozilla Foundation, один з відділів Microsoft, а також Музей комп’ютерної історії (Computer History Museum).
  6. НАСА (National Aeronautics and Space Administration) теж не обійшло увагою Каліфорнію: тут знаходиться кілька її дослідницьких комплексів, наприклад, Лабораторія реактивного руху (Jet Propulsion Laboratory, JPL).
  7. У Берклі свого часу створили UNIX та LSD (так сказати, Open Source and Open Mind).
  8. Santa Barbara, Beverly Hills та Melrose Place також мають каліфорнійську прописку. Що, вам не знайомі ці назви? Сором, сором.Чи у вас просто телевізора немає?
  9. Долина смерті (Death Valley). Назва страшненька, і дійсно, температура там сягає 46 С (рекорд 56.7 С, світовий рекорд 58 С).


А ще на вулицях тут ростуть пальми… І страшенно холодно! Це вже із особистих вражень. Пальми завжди викликали у мене романтичні асоціації, які, проте, відразу пропадають, коли дрижиш під цією пальмою мов цуцик. Температура не те щоб низька (близько 20 С), але вітер, що дме від затоки Сан-Франциско (San Francisco Bay), дуже холодний і пронизливий.

Звичайно, погода тут не завжди така непривітна. Мабуть, просто не пощастило, що Каліфорнія зустріла нас “прохолодно”. Зате прощання із Батьківщиною було гарячим – коли  ми залишали Україну, температура там доходила до 38 С.

Отакі-то пиріжки.


Теги: ,


Leave a Reply

Архів дописів

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930