Нацгвардія на Oyster Festival

Середа, 17 Вересня, 2014
Автор: Olena Rosul
Helicopter

Є тут у нас, в нашому містечку, такий собі щорічний фестиваль під назвою Oyster Festival. Не знаю, чому саме “устричний” – здається, тут добувають і інші морепродукти, як не як, приморське місто – втім, не дуже цікаво і розбиратися.

Головне, що туди можна повести дитину, щоб вона розважилася по саме не хочу. Бо є там, здається, всі можливі атракціони, які тільки можна придумати: карусель, чортове колесо, Абі-Баба, машинки, американські гірки (дитячий варіант), більш мирні – розмальовування облич, дитячий гольф та ще казна що.

Втім, хто бував у якому-небудь парку розваг, то знає, що то таке, далі описувати не буду.

А от що зацікавило мене, так це площадка дещо в стороні від тих атракціонів, віддана Національній Гвардії США. Там у них стоять всілякі машинки з захисним забарвленням, а також – ось така штукенція: справжній гелікоптер, куди можна залізти та помацяти пульт керування.

Вони і минулого року тут були, тож це не виняток якийсь, а “політика партії”. Також я якось бачила рекламу (величезний бігборд) про вступ до Корпусу морської піхоти США (US Marines).

Тобто службу у армії, яка є контрактною, доводиться рекламувати, як і будь-яку іншу професію. З іншого боку, відсутність обов’язкового призову знімає з цього заняття негатив від того, що хочеш не хочеш, а маєш відриватися, наприклад, від навчання та бігати по плацу.

Цікаво, у нас коли-небудь до такого дійде? Як війна закінчиться, саме собою.


Теги: ,


Leave a Reply

Архів дописів

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031